profil společnosti


SYMBIO Design, s.r.o. – Společnost byla založena v roce 2005 s cílem přivést k životu již dříve vyvíjenou skupinu produktů – reproduktorových soustav a časem i celých systémů ozvučení. Práce na prvním výrobku - reproduktorové soustavě Alfa začala již v roce 2003. Náš designový guru a tehdy ještě student , Jerry, oslovil Andreje, našeho audiofila tělem a duší, s prosbou o pomoc na vývoji kompozitové reproduktorové soustavy.

Již vizualizace ozvučnice nás nadchla neobvyklostí tvarů . Impulsem k práci na tomto projektu bylo i přesvědčení, že skutečný high-endový audio systém není jen o kvalitě zvuku, ale o spojení kvalitního zvuku a designu, špičkového řemeslného provedení a důrazu na detail. Organizačního ducha a nezbytnou logistickou organizaci vnesl do práce kreativní dvojice Petr Malenický - elektronický nadšenec s obrovským množstvím zkušenosti v oblasti PC, Video, řízení a hlavně logistiky a organizace s chutí hledání východisek ze slepých uliček.

Prototyp reproduktorové soustavy ALFA byl vystavován s množstvím nadšených ohlasů na několika výstavách doma i v zahraničí (Vídeň, Londýn). A právě toto se stalo impulsem k odstartování sériové výroby.

A tak první vlaštovkou je právě dvoupásmová reproduktorová soustava ALFA.


Paralelně pracujeme na přípravě navazujících reproduktorových soustav – subwooferu EGGo a variabilních instalačních setů pro Alfa – instalace na stěnu, závěsná sada do stropu a další.


Naším cílem je přivést k zákazníkům hodnotný produkt nejen po stránce technické a akustické, ale stejnou měrou i po stránce designové a estetické. Možná Vás budeme trochu šokovat, potěšíme Vaše smysly i srdce. To je cíl našeho snažení.


lidé

Andrej Jakovlev - technologie
Jerry Koza - design
Petr Malenický - obchod
menu-page